SAF POLSKA Sp. z o.o.

powstała 7 lipca 1997 roku, jako‚ firma córka‘ Otto Sauer Achsenfabrik Keilberg. Po połączeniu SAF i amerykańskiej firmy HOLLAND, SAF Polska zmieniła nazwę na SAF-HOLLAND Polska.
Od samego początku firma jest odpowiedzialna za rynki polski i krajów bałtyckich, a od 2003 roku również za rynek ukraiński. Centralne biuro SAF-HOLLAND Polska od początku mieściło się w Trzciance. W 2013 roku siedziba firmy została przeniesiona do Piły.

Nasza oferta

zawiera produkty przeznaczone dla firm produkujących pojazdy, jak również części zamienne do sprzedawanych towarów. Na tę ofertę składają się osie do przyczep i naczep, zawieszenia mechaniczne i pneumatyczne do powyższych, kompletne systemy hamulcowe, nogi podporowe, czopy, zaczepy, dyszle i ich końcówki, siodła, kompletne koła, felgi stalowe i aluminiowe, systemy sterowania osiami, siodła i obrotnice GF. Są to produkty firm takich jak, grupa SAF-HOLLAND, Wabco, XLite, Raufoss, Continental.
Naszym zadaniem jest nie tylko sprzedaż wyżej wymienionych produktów i części zamiennych, ale również działalność serwisowa i szkoleniowa na szeroka skalę. Mamy sieć około 100 autoryzowanych serwisów w Polsce i około 60 w innych krajach, obsługiwanych przez naszą firmę.

Od jesieni 2013 roku,

wraz ze zmianą siedziby na Piłę, rozpoczął działalność nasz własny warsztat oraz Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów. Warsztat posiada autoryzacje do napraw hamulców firm: Wabco, Knorr i Haldex, klimatyzacji i ogrzewania Eberspaecher, tachografów VDO, hydrauliki firmy Hyva, Sachs, Continental Conti 360. Ponadto jesteśmy warsztatem pracującym w sieci Dekra.

Zadzwoṅ do nas:

+48 538 898 543

Otwarte

Pon. - Pt.: 07:00 - 19:00
Sobota: 08:00 - 15:00

Kontakt
Obsługujemy płatności kartą płatniczą, kartą DKV.
Obsługujemy płatności kartą płatniczą, kartą DKV.